Doprava

Zboží si můžete převzít na naší prodejně, nebo lze zboží zaslat přepravní službou (DPD, TOPTRANS), případně Českou poštou (do 10kg)   .

K zaslání Vašeho objednaného zboží můžete využít níže uvedené přepravní služby, které si vyberete volbou před odesláním Vaši objednávky. O předání Vaši zásilky dopravci, budete informováni obratem na váš e-mail.

Pokud Váše objednávka přesahuje 50 kg (nebo bude nadrozměrná např: pramice, velké naf.čluny), budeme Vás telefonicky kontaktovat ohledně ceny dopravy. Vleky lze vyzvednout pouze osobně!!!!!

 

 

Česká republika

Přepravní služba DPD do 50 kg: 130 Kč
Česká pošta do 10 kg - Balík Do ruky: 300 Kč dočasně zrušeno
Česká pošta do 10 kg - Balík Na poštu: 300 Kč dočasně zrušeno

Osobní převzení na naší prodejně:
Rosická 653, Praha 9 - Vinoř,190 17            

PO - PÁ  

9 - 17

zdarma

 

Slovensko

Přepravní služba DHL do 20 kg 270 Kč
Přepravní služba DHL do 50 kg 380 Kč

 

Dobírka

Dobírka: 0 Kč

 

 

Platba

 

Dobírka

Po zpracování a telefonickém ověření Vaši objednávky, Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném dobírkovém balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce. Platbu uhradíte při převzetí dobírkového balíku přímo dodavateli v hotovosti.

 

Bankovním převodem

Po zpracování a telefonickém ověření Vaši objednávky, Vám na email zašleme výzvu k platbě se všemi potřebnými údaji pro převod na náš účet vedený u KB banka, a.s.. V případě zahraniční platby budete vyzváni k platbě pro převod na náš účet vedený u Fio banky, a.s. Po připsání platby na náš účet, Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce.

 

Hotově při převzetí na prodejně

Po zpracování a připravení zboží, Vám následně zašleme zprávu na email anebo Vás budeme telefonicky kontaktovat ohledně vyzvednutí objednávky v našem kamenném obchodě.

Při osobním odběru platební karty nebereme!

 

 

Nafukovací čluny, lodě BOAT007

Telefon:  +420 775 473 808
E-mail: info@boat007.cz

Prodejna v provozu Po-Pá od 9-17

Rosická 653
Praha 9 - Vinoř
Po - Pá: 9-17 hod. 

Informace

Kontakt a prodejna

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy