Nafukovací čluny, lodě, lodní motory, příslušenství

PRODEJNA, SERVIS, ESHOP/SKLAD

V České republice jsme předními prodejci nafukovacích člunů. Nafukovací čluny jsou velmi oblíbené především díky snadné manipulaci, ale také možností vzít si na dovolenou  prakticky hezkou hračku. Naše čluny zaujmou na první pohled, neboť mají kvalitní spoje, posuvné sedačky, dlouhou záruku a velkou škálu modelů. Čluny boat007 jsou materiálově naprosto identické se světoznámými značkami, jak kvalitou, tak jízdními vlastnostmi. Čluny BUSH jsou používané díky svým jízdním vlastnostem na mezinárodních závodech v kategorii formula future. Naše prodejna disponuje velkým množstvím lodního příslušenství, laminátových, plastových nebo hliníkových lodí a lodních motorů spalovacích i elektro máme co do výběru výkonnů a značek nespočet.  Na elektromotory Haswing máme výhradní zastoupení pro ČR a SK. 

 

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ PO-PA 8-16hod.: ESHOP, SKLAD, PRODEJNA, SERVIS

Rosická 653, Praha 9 - Vinoř 

  info@boat007.cz

  +420 775 473 808

 

Mezinárodní organizace UNION INTERNATIONALE MOTONAUTIQUE ( U.I.M. ) vyčlenila z kategorie rychlostních člunů – kluzáků kategorii pro juniory ve věku od 6 do 18 let.

Nazvala ji FORMULA FUTURE a stal se z ní přechodový můstek do kategorie dospělých. Čluny BUSH používají závodníci ke svým závodům.

 

 

 

Nafukovací čluny, lodě BOAT007

Telefon:  +420 775 473 808
E-mail: info@boat007.cz

Prodejna v provozu Po-Pá od 8-16:30

Rosická 653
Praha 9 - Vinoř
Po - Pá: 8-16:30 hod. 

Informace

Kontakt a prodejna

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

 


 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací