BIC

Cena od:
do: Kč  
Pádlo

Pádlo

Asymetrické pádlo, gripy potaženy měkkou pěnovkou, listy vybaveny protistékavými barierámi, oválný tvar pro lepší záběr. Černě eloxováno. Délka 2,15m.

 
1 490,00 Kč
Dvoudílné pádlo

Dvoudílné pádlo

Stejné jako standartní pádlo, avšak složeno ze dvou kusů, pro lepší přizpůzobení levákům, nebo pro lepší skladování. Délka 2,10m.

Skladem
1 590,00 Kč
OUASSOU

OUASSOU

Ouassou byl navržen s ohledem na maximální univerzálnost a co nejširší možnosti použití. Ouassou je skvěle ovladatelný kajak, který se hodí pro radovánky na pláži u moře stejně jako na jezero či malý rybník.

 
16 279,00 Kč
YAKKA-skládací kajak!!!

YAKKA-skládací kajak!!!

Kajak Yakka byl navržen s ohledem na minimalizaci přepravních rozměrů. Na vodě je Yakka plnohodnotným plavidlem, které se chová naprosto stejně jako klasické pevné kajaky. Yakka je připraven během několika minut: Stačí kajak rozevřít, zafixovat centrálním šroubem a dofouknout strany. Při ukládání lodi stačí pouze vyfouknout vzduch a loď složit.

 
19 278,00 Kč
BILBAO

BILBAO

Bilbao je univerzální kajak, vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé vodáky. Ať už jedete pro radost, za poznáním, nebo se chcete potápět, kajak Bilbao vám bude vždy plnohodnotným společníkem. Díky svému jedinečnému tvaru skvěle klouže po hladině, a přitom vám nabídne vysoký komfort ovládání. Množství doplňků zajišťuje výbornou stabilitu, pohodlí a bezpečnost. Díky své nízké váze se s ním skvěle manipuluje a velmi jednoduše se skladuje.

 
20 849,00 Kč
TRINIDAD

TRINIDAD

Kajak Trinidad byl zkonstruován jen a pouze pro volný čas - zapomeňte na stres a práci, je tu čirá zábava a potěšení! Kompaktní ale přitom prostorná loď, poskytující vysoký komfort na jaký jste u kajaků BIC zvyklí.

 
24 704,00 Kč
SCAPA

SCAPA

Díky svému inovativnímu tvaru a délce je Scapa velmi rychlým kajakem. Jeho design vás uchvátí, stejně jako jeho ovladatelnost a bezpečnost. Tento kajak splňuje vše, co od klasického "Sit on Top" kajaku můžete očekávat. Scapa je kajak nové generace s unikátním krytem kokpitu, který vám zaručí plavbu "v suchu" za každého počasí i mimo sezónu.

 
27 061,00 Kč
TOBAGO

TOBAGO

Tobago je skvělým rodinným kajakem. Ergonomický posez a propracovaný design poskytují nekonečné možnosti použití: plavba sólo, s jedním nebo dvěma dětmi, nebo i dva dospělí s jedním dítětem. Kajak se skvěle hodí i pro sportovní vyžití, vždy však s maximálním pohodlím a bezpečností. Je to stabilní rychlý kajak, se kterým si užijete spoustu zábavy.

 
28 203,00 Kč
KALAO

KALAO

Kalao je naprosto nejuniverzálnější kajak na světě. Stejně skvěle a přirozeně jako na moři jej můžete využít i na řece pro zábavu, rybolov, a všechny další vaše vodní aktivity.

 
32 487,00 Kč

Počet nalezených produktů: 9

Nafukovací čluny, lodě BOAT007
Telefon: +420 775 473 808
                  PO - PÁ      9 - 17

E-mail: info@boat007.cz

Prodejna:
Mladoboleslavská 23/258
Praha 9 - Kbely (Letňany)
Po - Pá: 9-17 hod. 

Informace

Kontakt a prodejna

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy