Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

Garmin STRIKER Vivid 7sv + sonarová sonda GT52HW-TM

Neohodnoceno
Značka: Garmin
Garmin STRIKER Vivid 7sv + sonarová sonda GT52HW-TM
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 010-02553-01
15 390 Kč 12 719,01 Kč bez DPH
Garmin STRIKER Vivid 7sv + sonarová sonda GT52HW-TM
Neohodnoceno
Značka: Garmin

Garmin STRIKER Vivid 7sv + sonarová sonda GT52HW-TM

Záruka: 24měs

Obsah balení

  • STRIKER Vivid 7sv
  • Sonarová sonda GT52HW-TM
  • Napájecí/datový kabel
  • Redukční kabel pro připojení 12 pinů na dva 4pinové konektory
  • Otočný/sklopný držák
  • Upevňovací materiál
  • Samolepka Garmin
  • Dokumentace

garmin Striker 7sv VIVID je vybavený 7“ displejem (800 x 480 pixelů), vestavěným GPS přijímačem a ClearVu sonarovým zobrazením dna. Vestavěný vysoce citlivý GPS přijímač umožňuje ukládat do paměti sonaru důležitá místa na vodní ploše (místa vnadění, nebezpečná místa, místo kotvení a pod.), zaznamenávat projetou trasu  a také automaticky generovat podrobnou mapu dna pomocí funkce QuickDraw. Na uložená místa v paměti je možné se pomocí Striker 7sv PLUS také jednoduše navigovat.

V ceně obsažena sonarová sonda CHIRP jak s tradičním sonarovým zobrazením a frekvencí 55/77/200 kHz, ClearVu a SideVu zobrazováním při frekvencích 260/455/800 kHz. Sonda nabízí funkce měření hloubky a teploty vody.


ClearVu sonarové zobrazení poskytuje fotorealistický náhled na objekty ve vodním sloupci a především objeky blízko dna, jako jsou rostliny, pařezy a objekty na dně.


SideVu sonarové zobrazení poskytuje fotorealistické zobrazení dna na levé a pravé straně od dráhy plavby. Tmavý pruh uprostřed znázorňuje vodní sloupec, ve kterém je možné vidět objekty nade dnem

Funkce QuickDraw je shopna na základě plavby se zapnutým sonarem automaticky mapovat dno a data ve své paměti zaznamenat. Již během první plavby na neznámé vodní ploše se okolo vaší pozice a okolo projeté trasy začnou vykreslovat zmapované linie na dně, které mají stejnou hloubku (hloubnice). Při každé další plavbě se mapa postupně zpřesňuje a zahušťuje.

Díky vestavěné WiFi je zde možnost propojení sonaru s aplikací Garmin Active Captain a nahrávání QuickDraw map, aktualizací a zobrazení notifikací z telefonu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: