Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

Servis

opravy-lodnich-motoruJako přední česká firma se specializujeme nejen na prodej a servis nafukovacích člunů, lodních motorů, motorových člunů a lodí. Naše společnost poskytuje servis lodních motorů, lodí a to včetně přestaveb.

S naším sídlem v Praze - Vinoři nabízíme zákazníkům možnost osobně navštívit naši prodejnu, eshop a servisní středisko. Naše nafukovací čluny značky Bush jsou známé svými vynikajícími jízdními vlastnostmi, což je předurčuje k použití i na mezinárodních závodech v kategorii formula future.

Jako výhradní zástupci a autorizovaní prodejci několika renomovaných značek na českém a slovenském trhu, včetně Haswing (lodní elektromotory) a Bush (nafukovací čluny), nabízíme také produkty od značek Linder (hliníkové čluny), Blesser (laminátové čluny), Armor (plastové lodě) a mnoho dalších, včetně lodních motorů od světově uznávaných výrobců jako Honda, Yamaha, Suzuki a Tohatsu.

Zaměřujeme se nejen na prodej, ale i na servis závěsných lodních motorů a nafukovacích člunů, což zahrnuje opravy a přestavby lodí. Díky našemu širokému sortimentu, kvalitnímu servisu a zkušeným specialistům si udržujeme silnou pozici na trhu a jsme oblíbenou volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní vodní vybavení a služby.