Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

hliníkový člun TUNA 865 CAB

Neohodnoceno
Značka: TUNA
TUNA 865 HT Cabin - kajutový hliníkový člun
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 2795
1 549 990 Kč 1 280 983,47 Kč bez DPH

Kajutová loď pro celoroční užívání na vodě - TUMA 865 byl první model mezi kajutovými čluny TUNA. 865 HT Cabin je díky svým vlastnostem vysoké odolnosti odolá i těm nenáročnějším podmínkám. Velikost lodi nabízí dostatek prostoru pro profesionály i pro lidi s aktivním životním stylem. Loď může být vybavena spaním v přední kabině, topením, lednicí a toaletou v samostatné kajutě. Nabízí širokou škálu možností výběru motoru, 865 TUNA lze mít s jedním nebo dvěma motory. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Uvnitř lodě je několik konfigurací s různým rozložením a úpravou lavic. Jak je u TUNY zvykem, všechny důležité díly na lodi jsou svařeny a s maximálním výkonem motoru 2x 250 koní dorazíte pohodlně a bezpečně bez ohledu na roční období.

Parametry:

 

Délka

8,77 m

Délka u vodní hladiny

7,50 m

Šířka

2,46 m

Ponor

0,55 m

Tloušťka hliníku trupu / boků

5 mm / 4 mm

Typ hliníku

H111 (AMg5M)

Hmotnost

2150 kg ( bez motoru )

Maximální výkon motoru

2x 250 Hp - 500 Hp

Doporučený motor

2x 200 Hp - 350 Hp

Délka nohy motoru

XL

Maximální hmotnost motoru

700 kg

Palivová nádrž

500 l

Kategorie

C

Počet osob

10

Základní výbava: Garmin Echomap, hydraulické řízení, dokormidlovací motor, palivová nádrž (500L), stěrač čelního skla, na straně řidiče/spolujezdce odmrazování Webasto (2kw), vyklápěcí LED osvětlení,12V zásuvka + 2x USB, okna z tvrzeného skla, kapitánská křesla, dvě střešní okna, LED osvětlení, automatické čerpadlo na odtok vody, tlumené poklopy, koupací plošiny s žebříkem ( vhodný i pro potápěče).

Volitelná výbava: topení, sonar, přívěsný motor, vyhledávací světlo, LED osvícená paluba, dvojité zábradlí,  závodní sedadla, odpružené sezení pro kapitána, orientační světlo podél kabiny, posuvná střešní okna, wc, Karbonové nálepky uvnitř/vně Seadek "teak ".

Cena je orientační - člun lze upravit dle přání a požadavků zákazníka. 

Ohledně upřesnění a ceny nás kontaktujte.

 

 

Kategorie: HLINÍKOVÉ ČLUNY
Délka (cm): 877

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: