Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

Katamaran 22 S - 6,7 m

Neohodnoceno
Značka: Ponton
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: KAT22
599 990 Kč 495 859,50 Kč bez DPH

Katamaran 22 S - 6,7 m x 

PT22 S je pontonový člun katamaránového typu. Je určen nejen k relaxaci na vodě s rodinou a přáteli, ale také k lovu a rybaření. Pontonové tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny a ve své konstrukci má šest uzavřených oddílů (tři v každém ze dvou válců). Prostorná paluba lodi o rozměrech 6,4 x 2,5 metru celková délka včetně držáku motoru je 720 cm. Je navržena pro pohodlný pobyt 9 - 12 osob a je vybavena pohodlnými pohovkami a křesly. Rovněž po obvodu je paluba oplocena hliníkovou profilovou lištou, vybavenou plošinou v přídi a připravenou pro instalaci různých zařízení pro lov nebo rybaření. Loď má dobrou stabilitu, malý ponor a je absolutně bezpečná jak pro rekreaci, tak pro cestování po vodě.

Parametry:

 

délka    

6,40 m

šířka               

2,50 m

počet osob

9 - 12

nosnost

1050 kg

hmotnost

370 kg

max. výkon motoru          L, 115 Hp

konzole - šedébimini - černé, modré nebo béžové, Barevné provedení:

sedadla - světle šedé + oranžové

zábradlí - oranžové

podlaha - šedá

Základní výbava: 2x vícekomorový ponton, hliníková paluba, konzole pro řízení, volant, sada budíků, čalunění, kapitánské křeslo, 60l palivová nádrž, stereo reproduktory, MP3 přehrávač s bluetooth, USB port, AUX vstup, siréna, navigační osvětlení, palubní osvětlení, 

Příplatková výbava: barevné provedení na přání zákazníka, 90l palivová nádrž, luxusní dřevěný stolek, kompletní zaplachtování, hydraulické řízení, přívěs, teak podlaha, bimini. Bimini je možnost barev: černá, šedá a tmavě modrá (jiné barvy nejsou v originále možné - jedině neoriginál)

Ohledně upřesnění výbavy nás kontaktujte!!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: