Garmin STRIKER Vivid 7sv + sonarová sonda GT52HW-TM

Garmin STRIKER Vivid 7sv + sonarová sonda GT52HW-TM
Obj. kód: 010-02553-01 Záruka: 24 měsíců
  •  
90%
Vaše cena:
15 390,00

12 719,01 Kč bez DPH 21 %

Objednat:
ks  
Dostupnost: Na dotaz

Garmin STRIKER Vivid 7sv + sonarová sonda GT52HW-TM

Záruka: 24měs

Obsah balení

  • STRIKER Vivid 7sv
  • Sonarová sonda GT52HW-TM
  • Napájecí/datový kabel
  • Redukční kabel pro připojení 12 pinů na dva 4pinové konektory
  • Otočný/sklopný držák
  • Upevňovací materiál
  • Samolepka Garmin
  • Dokumentace

garmin Striker 7sv VIVID je vybavený 7“ displejem (800 x 480 pixelů), vestavěným GPS přijímačem a ClearVu sonarovým zobrazením dna. Vestavěný vysoce citlivý GPS přijímač umožňuje ukládat do paměti sonaru důležitá místa na vodní ploše (místa vnadění, nebezpečná místa, místo kotvení a pod.), zaznamenávat projetou trasu  a také automaticky generovat podrobnou mapu dna pomocí funkce QuickDraw. Na uložená místa v paměti je možné se pomocí Striker 7sv PLUS také jednoduše navigovat.

V ceně obsažena sonarová sonda CHIRP jak s tradičním sonarovým zobrazením a frekvencí 55/77/200 kHz, ClearVu a SideVu zobrazováním při frekvencích 260/455/800 kHz. Sonda nabízí funkce měření hloubky a teploty vody.


ClearVu sonarové zobrazení poskytuje fotorealistický náhled na objekty ve vodním sloupci a především objeky blízko dna, jako jsou rostliny, pařezy a objekty na dně.


SideVu sonarové zobrazení poskytuje fotorealistické zobrazení dna na levé a pravé straně od dráhy plavby. Tmavý pruh uprostřed znázorňuje vodní sloupec, ve kterém je možné vidět objekty nade dnem

Funkce QuickDraw je shopna na základě plavby se zapnutým sonarem automaticky mapovat dno a data ve své paměti zaznamenat. Již během první plavby na neznámé vodní ploše se okolo vaší pozice a okolo projeté trasy začnou vykreslovat zmapované linie na dně, které mají stejnou hloubku (hloubnice). Při každé další plavbě se mapa postupně zpřesňuje a zahušťuje.

Díky vestavěné WiFi je zde možnost propojení sonaru s aplikací Garmin Active Captain a nahrávání QuickDraw map, aktualizací a zobrazení notifikací z telefonu.

Zeptejte se prodejce

Chcete-li se zeptat prodejce na informace k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář.
Odpověď Vám bude zaslána na emailovou adresu, kterou uvedete.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 

Nafukovací čluny, lodě BOAT007

Telefon:  +420 775 473 808
E-mail: info@boat007.cz

Prodejna v provozu Po-Pá od 8-16:30

Rosická 653
Praha 9 - Vinoř
Po - Pá: 8-16:30 hod. 

Informace

Kontakt a prodejna

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

 


 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací