Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

nafukovací člun Bush Crab400

Neohodnoceno
Značka: BUSH
nafukovací člun Bush Crab400 ,
Dostupnost Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Kód: 326
39 990 Kč 33 049,59 Kč bez DPH
nafukovací člun Bush Crab400
Neohodnoceno
Značka: BUSH

Nafukovací člun Bush Crab400

Vítěz i-testu klikni zde

Firma Bush vznikla 1992, dříve při výrobě člunů používaly materiál Valmex 1050g/m2 do konce roku 2011 od roku 2012 přešla s výrobou člunů na dražší a pevnější materiál Hey-tex 1050 g/m2 také od Německé firmy Mehler Texnologies. Jedná se o velmi kvalitní polyester potažený několika vrstvami PVC. Je to materiál, který používají světoznámí výrobci lodí a je považován za nejkvalitnější PVC materiál pro tuto výrobu. Hey-tex je trvanlivý, odolný vůči oděru, proříznutí, nevadí mu ani extrémní počasí -30° až 70° C, slaná voda, UV záření, benzín, olej ani plísně.

Firma Bush v roce 2007 koupila nejnovější automatizovanou technologii na svařování za tepla. Při svařování stroj snižuje možnost lidské chyby která snáze vznikne při ručním lepení. Svařované spoje za tepla vydrží dokonce více jak materiál samotný, vydrží i vyšší teplotu než spoje lepené a méně stárnou. Vzhledem k úspoře času větší přesnosti a eliminování chyb při výrobě se obecně dává přednost tepelnému svařování.

Čluny Bush se pyšní i velmi dobrými jízdními vlastnostmi, které jsou vidět, například u modelu crab 300, který má jako jeden z mála oproti konkurenčním značkám kategorii C (vysoké vlny) i u takto malého modelu. Velmi důležitý je také použitý materiál, kde je u některých levných značek vyráběných v Asii použit materiál podstatně nižší kvality a totéž platí o lepidlech. Ne všude je vhodné šetřit proto firma Bush se snaží vyrábět vysoce kvalitní čluny s vinikajícími jízdními vlastnostmi za příznivé ceny.

Čluny Bush jsou rozděleny na několik komor, aby při ztrátě vzduchu z jakéhokoli důvodu byly stále schopné plavby. Kvalita člunů je vidět i při 5 leté záruce dávané výrobcem.. Navíc mají všechny modely člunů Bush posuvné sedačky po liště podél člunu. Na tuto lištu se dají přidělat držáky např. držáky na pruty apod..

Více informací ke člunům BUSH naleznete naleznete v tabulce zde:

https://www.boat007.cz/lode-cluny/nafukovaci-cluny.html?vyrobce=6

Parametry:

 

délka    

4,05 m

šířka               

1,90 m

počet osob                              

7

hmotnost                             

79 kg

nosnost

1000 kg

max. výkon motoru

30 Hp  (Pouze pro motor s krátkou nohou).

počet komor 

3+kýl

podlaha

skládací

šířka válce

50 cm

rozměr po sbalení

125 x 70 x 40

kategorie plavby

C

Součástí člunu: vesla, taška na sbalení, 2x pouvná lavička, pumpa, sada lepení, lano na přivázání, skládací podlaha, 

 

Kategorie: Nafukovací čluny délka 360-400 cm
Hmotnost: 33 kg
Délka (cm): 400

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: