Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

nafukovací člun Bush S410

Neohodnoceno
Značka: BUSH
nafukovací člun Bush S410
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 1129
45 000 Kč 37 190,08 Kč bez DPH
nafukovací člun Bush S410
Neohodnoceno
Značka: BUSH

Nafukovací člun Bush S410, je jedinečný člun s dřevěným kýlem.

Člun Bush má mají pevnou skládací podlahu s dřevěným kýlem. Tento typ dosahuje lepších jízdních vlastností, než u člunů s nafukovacím kýlem.

Firma Bush vznikla 1992, dříve při výrobě člunů používaly materiál Valmex 1050g/m2 do konce roku 2011 od roku 2012 přešla s výrobou člunů na dražší a pevnější materiál Hey-tex 1050 g/m2 také od Německé firmy Mehler Texnologies. Jedná se o velmi kvalitní polyester potažený několika vrstvami PVC. Je to materiál, který používají světoznámí výrobci lodí a je považován za nejkvalitnější PVC materiál pro tuto výrobu. Hey-tex je trvanlivý, odolný vůči oděru, proříznutí, nevadí mu ani extrémní počasí -30° až 70° C, slaná voda, UV záření, benzín, olej ani plísně.

Firma Bush v roce 2007 koupila nejnovější automatizovanou technologii na svařování za tepla. Při svařování stroj snižuje možnost lidské chyby která snáze vznikne při ručním lepení. Svařované spoje za tepla vydrží dokonce více jak materiál samotný, vydrží i vyšší teplotu než spoje lepené a méně stárnou. Vzhledem k úspoře času větší přesnosti a eliminování chyb při výrobě se obecně dává přednost tepelnému svařování.

Čluny Bush se pyšní i velmi dobrými jízdními vlastnostmi, které jsou vidět, například u modelu crab 300, který má jako jeden z mála oproti konkurenčním značkám kategorii C (vysoké vlny) i u takto malého modelu. Velmi důležitý je také použitý materiál, kde je u některých levných značek vyráběných v Asii použit materiál podstatně nižší kvality a totéž platí o lepidlech. Ne všude je vhodné šetřit proto firma Bush se snaží vyrábět vysoce kvalitní čluny s vinikajícími jízdními vlastnostmi za příznivé ceny.

Čluny Bush jsou rozděleny na několik komor, aby při ztrátě vzduchu z jakéhokoli důvodu byly stále schopné plavby. Kvalita člunů je vidět i při 5 leté záruce dávané výrobcem.. Navíc mají všechny modely člunů Bush posuvné sedačky po liště podél člunu. Na tuto lištu se dají přidělat držáky např. držáky na pruty apod..

Vítěz i-testu o 10cm kratší brácha klikni zde

 

Více informací ke člunům BUSH naleznete naleznete v tabulce zde:

https://www.boat007.cz/lode-cluny/nafukovaci-cluny.html?vyrobce=6

 

Parametry:

 

délka    

4,10 m

šířka               

1,90 m

počet osob                              

7

hmotnost                             

86 kg

nosnost

950 kg

max. výkon motoru

30 Hp  (Pouze pro motor s krátkou nohou).

počet komor 

3+ dřevěný kýl

podlaha

skládací

šířka válce

51 cm

Součástí člunu: vesla, taška na sbalení, 2x posuvná lavička, pumpa, sada lepení, lano na přivázání, skládací podlaha, dřevěný kýl,

Kategorie: Nafukovací čluny délka 410-450 cm
Hmotnost: 33 kg
Délka (cm): 410
Max výkon motoru v HP: 30
Váha v kg: 99
Počet osob: 7
max.zatížení v kg: 900
délka v cm: 410
šířka v cm: 278
šířka válce v cm: 0,51
počet komor: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: