Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

nafukovací člun Bush Venta 270

Neohodnoceno
Značka: BUSH
nafukovací člun Bush Venta 270
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 346
16 800 Kč 13 884,30 Kč bez DPH
nafukovací člun Bush Venta 270
Neohodnoceno
Značka: BUSH

Nafukovací člun Bush Venta 270, Firma Bush nakupuje materiál Valmex - hytex na výrobu lodí od Německé firmy Mehler Texnologies. Jedná se o velmi kvalitní polyester (Trevira®, Diolen®) potažený několika vrstvami PVC. Je to materiál, který používají světoznámí výrobci lodí a je považován za nejkvalitnější PVC materiál pro tuto výrobu. Tento typ člunu je z materiálu Valmex 1000g/m2.

Firma Bush v roce 2007 nakoupila nejnovější technologii na svařování. Při svařování automat snižuje možnost lidské chyby která snáze vznikne při lepení. Pokud jsou použita kvalitní dvousložková polyuretanová lepidla a je dodržena veškerá technologie není takřka rozdíl ve výsledku mezi svařováním a lepením. Svařované spoje vydrží o něco vyšší teplotu než spoje lepené a méně stárnou. Vzhledem k úspoře času větší přesnosti a eliminování chyb při výrobě se obecně dává přednost svařování.

Při obou způsobech spojování PVC materiálu se dá dosáhnout velmi dobrých výsledků. Daleko důležitější je použitý materiál kde je u některých levných značek vyráběných v Asii použit materiál podstatně nižší kvality a totéž platí o lepidlech. Ne všude je vhodné šetřit.

Valmex je trvanlivý, odolný vůči oděru, proříznutí, vysokým i nízkým teplotám, odolává UV záření, benzínu, oleji a plísním.

Více informací ke člunům BUSH naleznete naleznete v tabulce zde:

http://www.boat007.cz/nafukovaci-cluny-bus.html

Další doplňky ke člunům jsou zde:

http://www.boat007.cz/lode-cluny/prislusenstvi.html

Parametry:

 

délka    

2,70 m

šířka               

1,06 m

váha

16 kg

nosnost

250 kg

počet osob

2

počet komor

2+1

průměr válců

31 cm

 

Kategorie: KAJAKY, KÁNOE A RAFTY
Délka (cm): 270

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: