Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

nafukovací člun Yam 310 S

Neohodnoceno
Značka: Yamaha
nafukovací člun Yam 310 S,
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 97
34 900 Kč –22 % 26 990 Kč 22 305,79 Kč bez DPH
nafukovací člun Yam 310 S
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
yam 310
34 900 Kč –22 %

Nafukovací člun Yam 310 S, Jak již napovídá název této řady, jedná se o sportovně laděné čluny YAM. Počínaje nejmenším 275S až po vlajkovou loď 380S, jsou konstruovány pro vaši zábavu, ale stejně tak i pro seriozní práci. Pokud hledáte člun, který snadno zvládne rodinné výlety, tahání „vodních hraček“, bude dobrým pomocníkem při potápění nebo rybaření, je YAM Sport to pravé pro vás.

Výběrem ze čtyř modelů tvoří YAM Sport kompaktní a universální řadu. Jsou perfektní volbou pro rodinné výlety, vodní sporty a jako součást vaší dovolené (ať už plánujete prozkoumat pobřeží jezera, vyjet proti proudu řady anebo vyrazit na mořský ostrůvek), jsou velice elegantní s moderní povrchovou úpravou, čímž mohou být také ideální výbavou jachet a velkých člunů jako tender.
Všechny modely Sport mají stabilní dno ve tvaru „V“, které je tvořeno nafukovacím kýlem YAM. To poskytuje člunu větší tuhost a výbornou stabilitu v přímém směru i při vyšších rychlostech, stejně tak pomáhá i při manévrování v malých rychlostech. YAM Sport má také nespornou výhodu díky tuhým skládacím podlážkám. Praktická výbava, jak vnitřní úchyty vesel, bezpečnostní úchyt palivové nádrže a ochranná boční páska vedená po celém obvodu člunu, jsou standardními prvky modelu Sport.
Spojení lodních motorů Yamaha se čluny YAM Sport vytváří spolehlivou a ekonomickou kombinaci, konstruovanou, aby předčila a přežila čluny starší generace. Materiál je 1100 g/m2.

Parametry:

 

max. výkon motoru

9,9 Hp  (Pouze pro motor s krátkou nohou).

hmotnost

51,5 Kg

nosnost

600 Kg

počet osob

4

rozměr po sbalení

112 x 58 x 32

 

 

Kategorie: Nafukovací čluny délka 310-350 cm
Hmotnost: 33 kg
Délka (cm): 310

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: