Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

Nafukovací katamarán 290

Neohodnoceno
Značka: boat007.cz
Nafukovací člun/katamarán 290 s vysokotlakou podlahou
Dostupnost Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Kód: CAT290 AIR
18 100 Kč 14 958,68 Kč bez DPH
Nafukovací katamarán 290
Neohodnoceno
Značka: boat007.cz

Nafukovací katamarán 290cm s vysokotlakou podlahou, je lehký a snadno přepravitelný, aniž byste potřebovali speciální vozidlo nebo přívěs. Co se týče jízdních vlastností, vysokotlaká podlaha poskytuje stabilní základ pro pohodlnou plavbu i ve vyšších rychlostech. Katamarán skvěle odolává i drsnému počasí a otevřenou špičku ocení především rybáři, potapěči při cestách na dovolenou či outdoorových aktivitách. 

Tloušťka PVC materiál 1100g/m2. Jedná se o Korejský materiál, na který poskytujeme 5 let záruku, se zvýšenou odolností proti oděru či mechanickému poškození. Tyto modely mají tepelně svařované spoje (spoj tubusů je naprosto bez lepidla, takže lepidlo nestárne když tam není), na spoje a dvojitě lepené držáky poskytujeme záruku 3 roky, navíc spoj je tvořen ze 4 vrstvev materiálu viz obrázek.

U většiny levných značek člunů spoje nevydrží tak dlouho, protože jsou dost často spoje lepené dělníky, kteří nanesou někde více lepidla, někde méně, proto se dává přednost svařování spojů. Člun má ventily pro rychlé nafouknutí i vyfouknutí. Nafukovací kýl zajišťuje dobrou směrovou stabilitu a ve větru tolik nesplouvá jako čluny bez kýlu. Vícekomorový systém je určen pro bezpečnost na vodě, v případě protržení 1 komory nafukovací člun bezpečně dopluje.  

 

 

Parametry:

Délka: 290cm

Šíře: 170cm

Výška: 50cm

Váha: 40kg

Nosnost: 459kg

Určeno pro: 4 osoby

Motor max 10Hp

 

Součástí nafukovacího katamaránu:

vesla
taška na sbalení
2xlavička
sada lepení
pumpa k nafouknutí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: