Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

Nafukovací raft 490

Neohodnoceno
Značka: BUSH
Firma Bush v roce 2007 nakoupila nejnovější technologii na svařování. Při svařování automat snižuje možnost lidské chyby která snáze vznikne při lepení. Pokud jsou použita kvalitní dvousložková polyuretanová lepidla a je dodržena veškerá technologie není takřka rozdíl ve výsledku mezi svařováním a lepením.
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 348
73 300 Kč 60 578,51 Kč bez DPH
Nafukovací raft 490
Neohodnoceno
Značka: BUSH

délka: 490 cm

šířka: 220 cm

váha: 50 kg

nosnost: 1850 kg

počet komor: 6 + podlaha

počet osob: 8

průměr balónů: 55cm

Německý materiál 1200g/m2

Firma Bush nakupuje materiál Valmex - hytex na výrobu lodí od Německé firmy Mehler Texnologies. Jedná se o velmi kvalitní polyester (Trevira®, Diolen®) potažený několika vrstvami PVC. Je to materiál, který používají světoznámí výrobci lodí a je považován za nejkvalitnější PVC materiál pro tuto výrobu. Tento typ člunu je z materiálu Valmex 1000g/m2.
Firma Bush v roce 2007 nakoupila nejnovější technologii na svařování. Při svařování automat snižuje možnost lidské chyby která snáze vznikne při lepení. Pokud jsou použita kvalitní dvousložková polyuretanová lepidla a je dodržena veškerá technologie není takřka rozdíl ve výsledku mezi svařováním a lepením. Svařované spoje vydrží o něco vyšší teplotu než spoje lepené a méně stárnou. Vzhledem k úspoře času větší přesnosti a eliminování chyb při výrobě se obecně dává přednost svařování.
Při obou způsobech spojování PVC materiálu se dá dosáhnout velmi dobrých výsledků. Daleko důležitější je použitý materiál kde je u některých levných značek vyráběných v Asii použit materiál podstatně nižší kvality a totéž platí o lepidlech. Ne všude je vhodné šetřit.
Valmex je trvanlivý, odolný vůči oděru, proříznutí, vysokým i nízkým teplotám, odolává UV záření, benzínu, oleji a plísním.
Čluny Bush jsou rozděleny na několik komor, aby při ztrátě vzduchu z jakéhokoli důvodu byly stále schopné plavby. Kvalita člunů je vidět i při 5 leté záruce dávané výrobcem.. Navíc mají všechny modely člunů Bush posuvné sedačky po liště podél člunu. Na tuto lištu se dají přidělat držáky např. na pruty apod..
V základní výbavě člunů Bush naleznete tašky na zbalení člunu, 2 sedačky, nafukovací pumpu a sadu lepení..
     Více informací ke člunům BUSH naleznete naleznete v tabulce zde:
 
Další doplňky ke člunům jsou zde:
Kategorie: KAJAKY, KÁNOE A RAFTY
Délka (cm): 490

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: