Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

O nás

Boat007 je přední českou značkou, která se specializuje na prodej a servis nafukovacích člunů, lodních motorů, motorových člunů a lodí, stejně jako na široký sortiment příslušenství. S více než 15 lety na trhu od roku 2008 si firma získala pozici lídra v oblasti vodních sportů a rekreace. Boat007 nabízí široký sortiment produktů, od nafukovacích člunů přes laminátové, plastové a hliníkové lodě až po lodní motory různých značek, včetně exkluzivního zastoupení pro značky Haswing (lodní elektromotory) a Bush (nafukovací čluny) pro Českou republiku a Slovensko.

Nafukovací čluny značky Bush jsou zvláště oblíbené díky svým vynikajícím jízdním vlastnostem, které jsou využívány i na mezinárodních závodech v kategorii formula future. Kromě prodeje nabízí Boat007 také servis závěsných lodních motorů a nafukovacích člunů, opravy lodí a lodních motorů a přestavby lodí, čímž zajišťuje komplexní služby pro všechny milovníky vodních sportů.

Prodejna, eshop a servis Boat007 se nachází v Praze - Vinoři, kde je možné najít širokou škálu lodního příslušenství, a to vše na jednom místě od pondělí do pátku 8-16 hodin. Kromě toho, že je Boat007 autorizovaným prodejcem renomovaných značek jako jsou Linder (hliníkové čluny), Blesser (laminátové čluny), Armor (plastové lodě) a mnohé další, včetně motorů od světově uznávaných výrobců jako Honda, Yamaha, Suzuki a Tohatsu, nabízí také nejširší sortiment lodních šroubů a propellerů v České republice.

Díky širokému sortimentu, kvalitnímu servisu a zkušeným specialistům si Boat007 udržuje silnou pozici na trhu a je oblíbenou volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní vodní vybavení a služby.