Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

vodní skútr Yamaha FX Cruiser SVHO LTD

Neohodnoceno
Značka: Yamaha
vodní skútr Yamaha FX Cruiser SVHO LTD
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: YAMFXSV
669 000 Kč –8 % 609 000 Kč 503 305,79 Kč bez DPH
vodní skútr Yamaha FX Cruiser SVHO LTD
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
vodni skutr yamaha fx cruiser svho ltd
Akce
669 000 Kč –8 %

Model YAMAHA FX Cruiser SVHO je pozoruhodný všestranností a excelentním vysokým výkonem. Jedná se o pohodlný rychlostní Cruiser schopný překonávat velké vzdálenosti, nabitý praktickými inovacemi. Navíc nabízí sezení ve stylu kina pro tři osoby. Stačí však polechtat plyn a je z něj působivý sportovní stroj připravený na extrémní akce.

Přeplňovaný motor SVHO a lehký skvěle doplňuje elegantní tvar stroje a lehký trup z materiálu NanoXcel2. Výsledkem je úžasný výkon a stabilní a agilní ovládání. Vše doplňuje náš revoluční a intuitivní systém řízení RiDE™.

Díky špičkovým plně elektronickým systémům řízení je model YAMAHA FX Cruiser SVHO špičkou i v tomto důležitém aspektu. Nabízí funkce jako Cruise Assist, třípolohový režim No-Wake, elektronický zpětný chod a TDE (Thrust Directional Enhancement Control).
 

Přednosti skútru

- velký 7" barevný dotykový LCD displej

- možnost synchronizace s chytrým telefonem

- příprava na GPS chartplotter

- snadno přístupná schránka

- nová řídicí plotna a upravená poloha sponsonu

- lepší ergonomie a ovládací přepínače

- integrovaný audiosystém ovládaný z displeje

- přeplňovaný motor SVHO o objemu 1 812 ccm

- luxusní dvoudílné sedlo pro tři osoby

- nejdelší a nejpohodlnější trup v řadě

- revoluční systém RiDE®

- jedinečný systém řízení s nastavením sklonu po čtyřech krocích


Přeplňovaný 16ventilový motor o objemu 1 812 ccm, DOHC

Tento úžasný motor SVHO® (vysoce výkonný motor Super Vortex) je zkonstruován z odolných materiálů, poskytuje plynulý a pružný výkon a je vybaven vysoce účinnými systémy chlazení a vzduchového sání.
Velké ejektorové čerpadlo Hyper-Flow převádí tento výkon na elektrizující zrychlení, elektronické vstřikování paliva (EFI) zajišťuje plynulý a efektivní přenos výkonu.


Aerodynamický tvar

Trup modelu FX projíždí vodou jako nůž a zajišťuje stabilitu při jakémkoli dobrodružství u pobřeží. Působivě tuhý a pevný trup poskytuje těmto strojům úžasné výkony na vodě s úchvatným zrychlením, vyšší maximální rychlostí a nižší spotřebou paliva – a ještě pohodlnější jízdou.


Elektronické ovládání – další jízdní revoluce

Inteligentní vlastnosti našeho propracovaného elektronického systému ovládání vám budou dělat radost.
Funkci Cruise-Assist použijete k nastavení a udržení přesné rychlosti a režim No Wake Mode se třemi polohami k snadnému projíždění míst s dodržováním nízké rychlosti. Dále je zde elektronický pomocník zpětného chodu a TDE (ovládání tahu se směrovými vylepšeními), který vám pomůže s manévrováním a kotvením při velmi nízkých rychlostech.


Ovládací systém řízení

Tato nejnovější generace našeho dobře známého systému režim „L“ umožňuje kromě nastavení rychlostního limitu definovat i křivku akcelerace, což se skvěle hodí k vlečení atrakcí nebo wakeboardů. Začátečníkům také může nastavit nižší rychlost. Pří delších jízdách zase můžete nastavit rovnoměrnou rychlost, abyste dosáhli co nejnižší spotřeby paliva.


Systém elektronického trimu

Tento výjimečný systém nabízí úplnou kontrolu polohy trimu za jízdy. Pomocí dvou tlačítek na levé rukojeti můžete jednoduše aktivovat trim, prudce zatočit a pak ho zase deaktivovat a vyrazit plnou rychlostí. Další funkcí nového stylového barevného displeje CONNEXT je jasná signalizace polohy trimu za jízdy.


Luxus, pohodlí, odvodňování prostoru pro nohy a snadnější nastupování

Model FX Cruiser má zkrátka vše, co vás napadne. Obsahuje systém řízení s nastavením polohy po čtyřech krocích, luxusní sedlo pro tři osoby nebo praktické výsuvné kotvicí úchyty, velkou, rozšířenou plošinu pro plavání s hlouběji vykrojeným širším, měkčím a pohodlnějším schůdkem a dvojici madel pro nastupování. A navíc první systém odvodňování prostoru pro nohy v odvětví.

Parametry:

 

Hmotnost:

397 kg

délka :

358 cm

šířka :

127 cm

výška :

123 cm

vrtání x zdvih:

86,0 mm x 78,0 mm

zdvihový objem:

1812 ccm

systém sání paliva:

Elektronické vstřikování paliva

typ motoru:

4válcový, 4taktní, Super Vortex High O

počet osob:

1 - 3

chlazení:

Chlazený vodou

objem palivové nádrže:

70 l

objem olejové vany:

5,3 l

úložná kapacita:

168 l

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: