Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

vodní skútr Yamaha Jet Blaster

Neohodnoceno
Značka: Yamaha
vodní skútr Yamaha Jet Blaster
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: YAMJETBLA
359 000 Kč –8 % 329 000 Kč 271 900,83 Kč bez DPH
vodní skútr Yamaha Jet Blaster
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
vodni skutr yamaha jet blaster
Akce
359 000 Kč –8 %

JetBlaster je čisté zosobnění zábavy. Styl inspirovaný grafity, špičkový motor a skvělý poměr výkonu k hmotnosti... to vše dává milovníkům adrenalinu záruku skvělé hbitosti a uživatelsky přívětivého ovládání, abyste se mohli vydat dobývat vlny.

Nový model JetBlaster je připraven vydat se na zábavné a vzrušující jízdy. Stupačky umožňují téměř okamžitě zvládnout triky, fígle a různé kousky, řídítka speciálně navržená pro úhledné pohyby a nový vylepšený elektrický trim pro snadné ovládání a okamžité uspokojení.

Vysoce kvalitní trup a palubu modelu JetBlaster jsme postavili z materiálu NanoXcel2, který jim dává pevnost a lehkost. Přidejte k tomu vysoce výkonný motor TR-1 a získáte potenciál ke vzrušujícím vyjížďkám, který staví na poměru výkonu a hmotnosti.

Přednosti skútru 

- stupačky podporují pokročilé manévry

elektrický trim pro úpravy během plavby

trup a paluba z materiálu NanoXcel2 – mimořádně lehké a extrémně pevné

široká a zakřivená řídítka pro jedinečný styl jízdy

kulatý úchop vám dá pocit lepšího propojení

malá kompaktní spínací skříňka


Moderní klasika

Stanete se majitelem stroje, který je moderní klasikou, vyznává tradiční styl Yamaha, nabízí výrazný a ostrý design, špičkové technické provedení a nekompromisní kvalitu. JetBlaster vypadá skvěle a přesně tak se s ním i jezdí.


Vysoce výkonný tříválcový motor TR-1 o objemu 1 049 ccm

Model JetBlaster pohání náš inovativní, vysoce výkonný tříválcový motor TR-1 o objemu 1 049 ccm. Tento mimořádně kompaktní a lehký motor ukrývá nečekanou sílu a nabízí živé zrychlení spolu s velkým výkonem při vysokých otáčkách a hospodárnost a spolehlivost k tomu. Skvělý poměr výkonu a hmotnosti vám dá vzrušující rychlost a hbité ovládání.


Lehký trup a paluba pro špičkový výkon

Materiál NanoXcel2, který staví na jedinečných materiálových technologiích společnosti Yamaha, je o působivých 18 % lehčí než náš revoluční materiál NanoXcel  přesto je ale stejně tuhý a pevný.
Maximalizuje vzrušující výkon nového modelu JetBlaster a pomáhá k vynikající akceleraci a ještě ostřejším průjezdům zatáčkami.

 

Zcela nová řídítka a stupačky

Řídítka JetBlaster byla navržena s elegantním zakřivením. Poskytují intuitivní podporu pro jedinečný styl jízdy. Stupačky umožňují snadno přenášet hmotnost a otevírají cestu k hravější freestylové jízdě.


Elektrický trim inspirovaný výkonnostními modely

Výšku přídě můžete měnit i během plavby. Zdvižením přídě omezíte stříkání vody a ponořování přídě do vody, snížením přídě dosáhnete lepšího chování v zatáčkách. Plynulejší a obratnější jízdu máte na dosah ruky.


Úložiště jako standard

Vezměte si s sebou vše, to už je standard. JetBlaster nabízí mokré úložiště v přídi, kam lze umístit vlečné lano, plážové potřeby a podobně. Úložný prostor pod sedlem pak představuje prostorné a praktické místo, kam lze umístit vše, co pro svá dobrodružství potřebujete. Nakonec je tu ještě schránka, kam můžete snadno umístit zastínění, občerstvení nebo další věci, které potřebujete mít po ruce.

Parametry:

 

Hmotnost:

249 kg

délka :

314 cm

šířka :

113 cm

výška :

115 cm

vrtání x zdvih:

82,0 mm x 66,2 mm

zdvihový objem:

1049 ccm

systém sání paliva:

Elektronické vstřikování paliva

typ motoru:

4taktní, 3 válec, TR-1 High Output

počet osob:

1 - 3

chlazení:

Chlazený vodou

objem palivové nádrže:

50 l

objem olejové vany:

3,5 l

úložná kapacita:

29 l

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: