Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

Yam 380S nafukovací čluny motorové

Neohodnoceno
Značka: Yamaha
nafukovací člun Yam 380S,
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 99
44 900 Kč –13 % 38 990 Kč 32 223,14 Kč bez DPH
Yam 380S nafukovací čluny motorové
Neohodnoceno
Značka: Yamaha
yam 380
44 900 Kč –13 %

Nafukovací člun Yam 380S, Jak již napovídá název této řady, jedná se o sportovně laděné čluny YAM. Počínaje nejmenším 275S až po vlajkovou loď 380S, jsou konstruovány pro vaši zábavu, ale stejně tak i pro seriozní práci. Pokud hledáte člun, který snadno zvládne rodinné výlety, tahání „vodních hraček“, bude dobrým pomocníkem při potápění nebo rybaření, je YAM Sport to pravé pro vás.

Výběrem ze čtyř modelů tvoří YAM Sport kompaktní a universální řadu. Jsou perfektní volbou pro rodinné výlety, vodní sporty a jako součást vaší dovolené (ať už plánujete prozkoumat pobřeží jezera, vyjet proti proudu řady anebo vyrazit na mořský ostrůvek), jsou velice elegantní s moderní povrchovou úpravou, čímž mohou být také ideální výbavou jachet a velkých člunů jako tender.

Všechny modely Sport mají stabilní dno ve tvaru „V“, které je tvořeno nafukovacím kýlem YAM. To poskytuje člunu větší tuhost a výbornou stabilitu v přímém směru i při vyšších rychlostech, stejně tak pomáhá i při manévrování v malých rychlostech. YAM Sport má také nespornou výhodu díky tuhým skládacím podlážkám. Praktická výbava, jak vnitřní úchyty vesel, bezpečnostní úchyt palivové nádrže a ochranná boční páska vedená po celém obvodu člunu, jsou standardními prvky modelu Sport.

Parametry:

 

max. výkon motoru

20 Hp  (Pouze pro motor s krátkou nohou).

hmotnost

68,5 Kg

nosnost

850 Kg

počet osob

6+1

rozměr po sbalení

125 x 58 x 35

 

Kategorie: Nafukovací čluny délka 360-400 cm
Délka (cm): 380

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: