Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

Naše značky

Jsme přední česká společnost, která se specializuje na prodej a servis širokého spektra vodního vybavení, zahrnující nafukovací čluny, lodní motory, motorové čluny, lodě a rozmanité příslušenství. Od svého založení v roce 2008 jsme si vybudovali silnou pozici na trhu vodních sportů a rekreace díky širokému sortimentu produktů a kvalitnímu servisu.
 
Boat007 je hrdým výhradním zástupcem a autorizovaným prodejcem pro několik renomovaných značek v České republice a na Slovensku. Nafukovací čluny od značky Bush, které nabízíme, jsou známé svými vynikajícími jízdními vlastnostmi, což je předurčuje k použití i na mezinárodních závodech v kategorii Formula Future. Kromě prodeje produktů značky Bush se Boat007 se zaměřujeme i na prodej a servis lodních motorů, opravy a přestavby lodí, čímž poskytuje komplexní služby milovníkům vodních sportů. Prodejna, eshop a servis Boat007 se nachází v Praze - Vinoři, kde zákazníci najdou širokou škálu lodního příslušenství.
 
Jsme autorizovaným prodejcem následujících značek:
  • Haswing: Specializuje se na lodní elektromotory. Boat007 má pro tuto značku výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko. -
  • Bush: Výrobce oblíbených nafukovacích člunů.
  • Linder: Známý výrobce hliníkových člunů.
  • Blesser: Nabízí laminátové čluny.
  • Armor: Specializuje se na plastové lodě.
  • Honda, Yamaha, Suzuki, Tohatsu: Světově uznávaní výrobci lodních motorů.
  • Tema Red a Mirocar: Výrobci lodních přívěsů. Díky své rozsáhlé nabídce, vysoké kvalitě servisu a zkušeným specialistům si udržujeme silnou pozici na trhu a stáváme se oblíbenou volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní vodní vybavení a služby.