Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

nafukovací člun boat007 CMD470 PRO

Neohodnoceno
Značka: boat007.cz
nafukovací člun boat007 CMD470 PRO
Dostupnost Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Kód: CMD470
39 900 Kč 32 975,21 Kč bez DPH
nafukovací člun boat007 CMD470 PRO
Neohodnoceno
Značka: boat007.cz

Nafukovací člun boat007 CMD470 PRO, se vyznačuje nesilnější tloušťkou PVC materiálu, co se na čluny vyrábí 1450g/m2 (1,2 mm).Jedná se o Korejský materiál, na který poskytujeme 5 let záruku, se zvýšenou odolností proti oděru či mechanickému poškození. Tyto modely mají tepelně svařované spoje (spoj tubusů je naprosto bez lepidla, takže lepidlo nestárne když tam není), na spoje a dvojitě lepené držáky poskytujeme záruku 3 roky, navíc spoj je tvořen ze 4 vrstvev materiálu viz obrázek.

U většiny levných značek člunů spoje nevydrží tak dlouho, protože jsou dost často spoje lepené dělníky, kteří nanesou někde více lepidla, někde méně a proto se dává přednost svařování spojů. Člun má ventily pro rychlé nafouknutí i vyfouknutí. Nafukovací kýl zajišťuje dobrou směrovou stabilitu a ve větru tolik nesplouvá jako čluny bez kýlu. Vícekomorový systém je určen pro bezpečnost na vodě, v případě protržení 1 komory člun bezpečně dopluje. 

Člun má posuvné lavičky, díky kterým si můžet lavičky nastavit dle svých potřeb. Tyto modely CMD PRO mají hliníkovou skládací podlážku s nafukovcím kýlem. Jsou určené pro tu nejhrubší práci na vodě. Ideální řešení pro hasiče, záchranáře, potapěče, rybáře, ale i rekreační použití pro ty co chtějí kvalitní, velmi odolný robustní člun.

Parametry:

 

délka    

4,70 m

šířka               

2,00 m

počet osob                              

10

hmotnost                             

112 kg

nosnost

1310 kg

max. výkon motoru

50 Hp  (Pouze pro motor s krátkou nohou).

počet komor 

5+1

podlaha

skládací - hliníková

šířka válce

50 cm

rozměr po sbalení

145 x 76 x 45

kategorie plavby

C

Součástí člunu: vesla, taška na sbalení, 2x posuvná lavička, pumpa, sada lepení, lano na přivázání, skládací hliníková podlaha, 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: