Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

nafukovací člun boat007 CW235 KIB

Neohodnoceno
Značka: boat007.cz
nafukovací člun boat007 CW235 KIB, vysokotlaká podlaha,
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: CW235KIB
19 800 Kč 16 363,64 Kč bez DPH
nafukovací člun boat007 CW235 KIB
Neohodnoceno
Značka: boat007.cz

Nafukovací člun boat007 CW235 KIB, modely CW KIB s vysokotlakou podlahou - pouze v zelené barvě. Nové modely CW KIB poskytují větší komfort a pohodlí díky své vnitřní šířce! Nové modely ocení především rybáři na závážení, nebo jako tender k větší lodi. Jednoduše je určen pro uživatele, kteří potřebují více pohodlí a více prostoru.  Díky své šířce jsou velmi stabilní a prostorné. Model CW se vyrabí v zelené barvě, s vysokotlakou podlahou. Člun je lehký, snadno sbalitelný a rozbalitelný během pár minut. Člun má posuvné sedačky! PVC materiál je několikavrstvý o síle 1100g/m2 a je na něj 5 let záruka.

Tyto modely mají tepelně svařované spoje (spoj tubusů je naprosto bez lepidla, takže lepidlo nestárne když tam není), na spoje a dvojitě lepené držáky. Navíc naše spoje jsou ze 4 vrstvev materiálu (viz.obrázek) s použitím velmi kvalitního francouzského lepidla, díky tomu je na spoje 3 letá záruka. U většiny levných značek člunů spoje nevydrží tak dlouho právě proto, že dost často se spoje lepí ručně a nanáší se někde více lepidla, někde méně, proto se dává přednost u člunů svařování.

Dalším důležitým faktorem je použití velmi kvalitního lepidla. Vysokotlaká podlaha se nafukuje až na 700 mb (tubusy pouze na 250 mb) Pod rovnou vysokotlakou nafukovací podlahou je nafukovací kýl. Oproti konkurenčním člunům tyto modely mají ještě vyztužovací prkno mezi kýlem a vysokotlakou podlahou, který přitlačuje kýl směrem dolů a to dodává jízdě velice dobré jízdní vlastnosti. 

Parametry:

 

délka    

2,35 m

šířka               

1,60 m

šířka válce

36 cm

počet osob                              

2

hmotnost                             

32 kg

nosnost

350 kg

max. výkon motoru

5 Hp  (Pouze pro motor s krátkou nohou).

počet komor 

4 + kýl

podlaha

vysokotlaká podlaha

Součástí člunu: vesla, taška na sbalení, posuvná lavička, pumpa, sada lepení, lano na přivázání, vysokotlaké podlaha,

 


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: