Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

nafukovací člun Zodiac cadet 285 FR ACTI V

Neohodnoceno
Značka: zodiac
nafukovací člun Zodiac cadet 285 FR ACTI-V
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 801
46 800 Kč 38 677,69 Kč bez DPH
nafukovací člun Zodiac cadet 285 FR ACTI V
Neohodnoceno
Značka: zodiac

Nafukovací člun Zodiac cadet 285 FR ACTI V, lehké a obratné čluny s nafukovacím „V“ kýlem, spolehlivé a bezpečné. Nabízející všechny vlastnosti potřebné pro radost a potěšení z jízdy na motorovém člunu: kompakt-nost, nedostižitelnou kapacitu, robustnost (technologie svařováním), malou hmotnost, výbornou ovladatelnost i novátorský vzhled. 

Splňují také všechny požadavky každého rekreačního uživatele, který hledá takový člun, se kterým lze přepravovat posádku i provádět zásobování, podnikat výlety a zároveň jej lze snadno sbalit. Součástí člunu je speciální pumpa pro H2P nafukovací podlahy+tlakoměr,

Parametry:

 

délka    

2,85 m

šířka               

1,68 m

počet osob                              

4

hmotnost                             

35 kg

nosnost

450 kg

max. výkon motoru

8 Hp  (Pouze pro motor s krátkou nohou).

počet komor 

2+1

podlaha

vysokotlaká

rozměry po sbalení

115 x 60 x 35

 

Kategorie: Nafukovací čluny délka 260-285 cm
Hmotnost: 35 kg
Délka (cm): 285

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ZODIAC - legendární pevnost, kvalita materiálu a zpracování, moderní technologie, nejlehčí a nejširší řada člunů na světě a za příznivou cenu. Neuvěřitelná pevnost a trvanlivost materiálu a spojů člunů Zodiac je vzorem pro všechny ostatní značky. Díky neustále vyvíjenému materiálu StronganTM DuotexTM a patentovanému svařování švů Thermobonding jsou čluny Zodiac pevnější, trvanlivější a lehčí než nabízí konkurence.

Ostatní výrobci spoje svých člunů lepí a to přináší sníženou trvanlivost spoje. Porovnejte hmotnosti s hodnotami konkurenčních člunů, zejména u malých skládacích člunů, kde je hmotnost klíčovým parametrem, uvidíte obrovský rozdíl. Je to způsobeno především strukturou materiálu StronganTM DoutexTM, na který se můžete vždy spolehnout. Při vývoji nových člunů Zodiac je věnována pozornost každému detailu, je zpracováván s důkladností a v maximální kvalitě. Důkazem jsou patentované prvky jako např.: vnitřní komora pro vyrovnání tlaku ve válcích, přepouštěcí ventily, systém vyměnitelných válců atd.

Čluny Zodiac jsou vyjimečně kvalitně zpracované a z nejkvalitnějšího materiálu, v průběhu času dramaticky nesnižují svoji hodnotu a je pro ně připravená nejrozšířenější servisní síť na světě. Navíc díky svému jedinečnému tvaru a konstrukci patří mezi nejstabilnější lodě. Jedině Zodiac umí vyrobit čluny v rozmezí velikostí 2 až 8,5 m. V celé řadě výrobků najdete více než 60 modelů.