Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

nafukovací člun Zodiac Cadet 300 Compact

Neohodnoceno
Značka: zodiac
nafukovací člun Zodiac Cadet 300 Compact
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 805
99 200 Kč 81 983,47 Kč bez DPH
nafukovací člun Zodiac Cadet 300 Compact
Neohodnoceno
Značka: zodiac

Nafukovací člun Zodiac Cadet 300 Compact, nové lehké a obratné čluny, spolehlivě nabízející všechny vlastnosti potřebné pro radost a potěšení z jízdy: kompaktnost, nedostižitelnou kapacitu, robustnost, skladnost, malou hmotnost, výbornou ovladatelnost i novátorský vzhled. Tvar laminátového trupu zajistí pohodlnou a dynamickou plavbu i při použití méně výkonného motoru. CADET COMPACT je velmi praktický a ekonomický člun pro jakékoliv využití; pro výlety po vodě, jako přídavný člun pro jachtu,  pro rybaření a pod.

Parametry:

 

délka    

3,00 m

šířka               

1,62 m

počet osob                              

4

hmotnost                             

48 kg

nosnost

450 kg

max. výkon motoru

10 Hp

počet komor 

3 + kýl

podlaha

laminátový trup

rozměry po sbalení

216 x 90 x 30

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ZODIAC - legendární pevnost, kvalita materiálu a zpracování, moderní technologie, nejlehčí a nejširší řada člunů na světě a za příznivou cenu. Neuvěřitelná pevnost a trvanlivost materiálu a spojů člunů Zodiac je vzorem pro všechny ostatní značky. Díky neustále vyvíjenému materiálu StronganTM DuotexTM a patentovanému svařování švů Thermobonding jsou čluny Zodiac pevnější, trvanlivější a lehčí než nabízí konkurence.

Ostatní výrobci spoje svých člunů lepí a to přináší sníženou trvanlivost spoje. Porovnejte hmotnosti s hodnotami konkurenčních člunů, zejména u malých skládacích člunů, kde je hmotnost klíčovým parametrem, uvidíte obrovský rozdíl. Je to způsobeno především strukturou materiálu StronganTM DoutexTM, na který se můžete vždy spolehnout. Při vývoji nových člunů Zodiac je věnována pozornost každému detailu, je zpracováván s důkladností a v maximální kvalitě. Důkazem jsou patentované prvky jako např.: vnitřní komora pro vyrovnání tlaku ve válcích, přepouštěcí ventily, systém vyměnitelných válců atd.

Čluny Zodiac jsou vyjimečně kvalitně zpracované a z nejkvalitnějšího materiálu, v průběhu času dramaticky nesnižují svoji hodnotu a je pro ně připravená nejrozšířenější servisní síť na světě. Navíc díky svému jedinečnému tvaru a konstrukci patří mezi nejstabilnější lodě. Jedině Zodiac umí vyrobit čluny v rozmezí velikostí 2 až 8,5 m. V celé řadě výrobků najdete více než 60 modelů.