Spustili jsme nový e-shop. Pokud jste měli registraci na našem starém e-shopu, vytvořte si prosím novou. Děkujeme.

nafukovací člun Zodiac Cadet 340 RIB

Neohodnoceno
Značka: zodiac
nafukovací člun Zodiac Cadet 340 RIB
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 809
96 500 Kč 79 752,07 Kč bez DPH
nafukovací člun Zodiac Cadet 340 RIB
Neohodnoceno
Značka: zodiac

Nafukovací člun Zodiac Cadet 340 RIB, robustní a obratné čluny, spolehlivě nabízející všechny vlastnosti potřebné pro radost a potěšení z jízdy: kompaktnost, nedostižitelnou kapacitu, robustnost, malou hmotnost, výbornou ovladatelnost, elegantní a novátorský vzhled.

Tvar robustního laminátového trupu zajistí pohodlnou a dynamickou plavbu i možnost použití výkonného motoru. CADET RIB je velmi praktický a univerzální člun pro jakékoliv využití; jako přídavný člun pro jachtu,  pro výlety po vodě, pro rybaření a pod.

Nový design, robustní s dalšími praktickými držadly a další nové typy ZODIAC CADET COMPACT NEO/HYP, které mají vzduchové válce vyrobené z materiálu Hypalon Neoprene. Mají stejné rozměry a parametry jako základní typy CADET RIB.

ZODIAC CADET 340 RIB: lehký, levný, odolný, skladný, stabilní, velká nosnost, vzduchové válce - kvalitní materiál i technologie, laminátový trup – výborné jízdní vlastnosti, tuhost, robustní laminátový trup – použití výkonných motorů, jednoduchá údržba, pětiletá záruka výrobce

Parametry:

 

délka    

3,40 m

šířka               

1,72 m

počet osob                              

6

hmotnost                             

94 kg

nosnost

610 kg

max. výkon motoru

30 Hp

počet komor 

3

délka nohy

S

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ZODIAC - legendární pevnost, kvalita materiálu a zpracování, moderní technologie, nejlehčí a nejširší řada člunů na světě a za příznivou cenu. Neuvěřitelná pevnost a trvanlivost materiálu a spojů člunů Zodiac je vzorem pro všechny ostatní značky. Díky neustále vyvíjenému materiálu StronganTM DuotexTM a patentovanému svařování švů Thermobonding jsou čluny Zodiac pevnější, trvanlivější a lehčí než nabízí konkurence.

Ostatní výrobci spoje svých člunů lepí a to přináší sníženou trvanlivost spoje. Porovnejte hmotnosti s hodnotami konkurenčních člunů, zejména u malých skládacích člunů, kde je hmotnost klíčovým parametrem, uvidíte obrovský rozdíl. Je to způsobeno především strukturou materiálu StronganTM DoutexTM, na který se můžete vždy spolehnout. Při vývoji nových člunů Zodiac je věnována pozornost každému detailu, je zpracováván s důkladností a v maximální kvalitě. Důkazem jsou patentované prvky jako např.: vnitřní komora pro vyrovnání tlaku ve válcích, přepouštěcí ventily, systém vyměnitelných válců atd.

Čluny Zodiac jsou vyjimečně kvalitně zpracované a z nejkvalitnějšího materiálu, v průběhu času dramaticky nesnižují svoji hodnotu a je pro ně připravená nejrozšířenější servisní síť na světě. Navíc díky svému jedinečnému tvaru a konstrukci patří mezi nejstabilnější lodě. Jedině Zodiac umí vyrobit čluny v rozmezí velikostí 2 až 8,5 m. V celé řadě výrobků najdete více než 60 modelů.